www.rollex-interier.cz
www.rollex-interier.cz
 

» Vestavěné skříně


 

Skříně od výrobce Libovický uspokojí jak milovníky moderního designu, tak uznavače klasiky

 

                 

             

 

                                                                               Vestavěné skříně na míru

V současné době se využívá minimálně šaten a vestavěných skříní na míru. Přitom téměř polovina všeho, co v domácnostech ukládáme, jsou oděvy, prádlo a obuv. Odborníci spočítali, že vhodně navržené vestavěné skříně ušetří několik metrů obytné plochy oproti použití běžných skříní.

Výhody vestavěných skříní na míru

Velikou předností skříní na míru je optimální využití zastavěné plochy. Umožňuje to také vnitřní vestavba skříně či šatny navržená přesně podle přání a potřeb zákazníka. Interiér vnitřního prostoru řešíme využitím široké nabídky doplňků, např. sklopná jednolůžka a dvojlůžka, sklopné šatní tyče, zásuvky, police, drátěný program, kalhotovníky, kravatníky nebo různé typy osvětlení atd.

Všechny rozměry skříně se volí podle potřeby, což umožňuje použití i v půdních vestavbách.

Kvalita a design

Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvných, skládacích a otočných dveří, které umožňují navrhovat skříně na míru či šatníky v jakémkoliv interiéru bez omezení. Více jak 90 druhů dveřních výplní, několik typů kování a bezpočet řešení úložného prostoru vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část zařízení místnosti.

 

 

 

 

 


· Newsletter

Chcete od nás dostávat pravi- delně informace o akcích, slevách a novinkách? Zaregistrujte se.

· Kontakty

Handrejch Jiří - Rollex
Kaznějovská 7
330 00 Plzeň

mobil: 603 851 896

e-mail: handrejch.jiri@seznam.cz

mapa


 
SEO optimalizace a zpětné odkazy pro tento web zajišťuje eMarketing CZ s.r.o.
Nákladní pneu můžete jednoduše vyhledávat v naši on-line databázi, kde vždy najdete informaci o stavu skladu či další dostupnosti pneumatiky, alu kola či plechové d V kategorii postele máte možnost vybrat si z široké nabídky jednolůžek, dvoulůžek, postelí z masivu, polaminované dřevotřísky (LTD) nebo čalouněných postelí. Mezi naše opravy strojních zařízení patří opravy: sacích válců v papírenském průmyslu, trhacích válců na mlýnech a kovoobráběcích strojů. Automatický závlahový systém se kompletně postará o zavlažování Vaší zahrady, tedy o krásný zelený trávník, vzrostlé tůje i stále zalité truhlíky na terasách a balkonech.