www.rollex-interier.cz
www.rollex-interier.cz
 

» Rolety a žaluzie


Nejzákladnější zastínění interiéru je právě formou žaluzií. I zde jsme schopni vyrobit žaluzie do atypických tvarů, zajišťující zároveň funkčnost, lehké ovládání a dostatečný průhled oknem.

Sortiment zastupují žaluzie meziokenní ovládané kardankou, interiérové žaluzie s plastovým zámkem a tyčkou. Pro dřevěná a plastová Eurookna jsou vhodné žaluzie Euro Design se systémem ovládání monomatic. To je moderní ovládání řetízkem zajišťující vytažení a stažení žaluzie i samotné naklonění lamel v jednom ovládacím prvku. Široká škála barev lamel a nosných profilů je samozřejmostí, stejně jako potřebná fixace. Nabízíme možnost kombinace těchto systémů, podle potřeb zákazníka.

Pro náročnějšího zákazníka nabízíme žaluzie s imitací dřeva nebo dřevěné žaluzie, včetně horního překrytí dřevem. Špičkou nabídky jsou žaluzie italské - výhodou je extra zpracování a barevné provedení sladěním veškerých komponentů, včetně nabídky perforovaných lamel, podobných vlastností jako screenové látky u rolet.

Exteriérové 50 mm žaluzie horizontální jsou též špičkou nabídky - italské extra zpracování a barevné provedení sladěním veškerých komponentů a plastů vysoce odolných povětrnostním vlivům, včetně nabídky perforovaných lamel, podobných vlastností jako screenové látky u rolet. Ovládají se klikou nebo motorem s použitím veškeré ovládací elektroniky.

Vertikální žaluzie s nehořlavou nebo zatemňovací úpravou, jsou dnes vhodné nejen pro kanceláře, ale i do interiéru s kombinací lamel velice podobných látkám. Pro svoji velkou poptávku patří mezi levnější formu zastínění. Udržujete vysáváním nebo omýváním lehce namočené houbičky ve vodě a saponátu.

Předokenní rolety splňují několik velice potřebných parametrů, vhodných pro dům a byt. Jsou to především výborné tepelně izolační, zvukové a stínící vlastnosti, bezpečnostní - ve spojení se specielními lamelami. Doplnění je možné o sítě proti hmyzu, dobarvení lamel a kaslíků, včetně osazení do již užívaných staveb nebo skryté pro novou výstavbu. Ovládání je nečastější ručně, klikou nebo pohodlně motorem s využitím veškeré ovládací elektronické technologie.


· Newsletter

Chcete od nás dostávat pravi- delně informace o akcích, slevách a novinkách? Zaregistrujte se.

· Kontakty

Handrejch Jiří - Rollex
Kaznějovská 7
330 00 Plzeň

mobil: 603 851 896

e-mail: handrejch.jiri@seznam.cz

mapa


 
SEO optimalizace a zpětné odkazy pro tento web zajišťuje eMarketing CZ s.r.o.
Současná kuchyně je srdcem každého domova. V kuchyni se dnes žije. Proto by měla být příjemným místem ke stolování, k posezení s přáteli Vůně koření, všudypřítomné betlémy a pravá vánoční nálada. Adventní zájezdy vám takový zážitek zprostředkují. Naši zkušení obchodní zástupci jsou tady pro Vás, aby Vám poradili s výběrem kuchyně . Kategorie dětské povlečení e věnovaná našim nejmenším zákazníkům, najdete v ní jak dětské povlečení do postýlek.